Dom pod Akacją

od 267.328 zł
Zabrze, Bałtycka 2a, ,
Ulubione
Wyniki wyszukiwania
Active
Transport
Supermarkety
Szkoły
Restauracje
Apteki
Szpitale

Przegląd

  • Dodane:
  • 20 kwietnia, 2022

Opis

Opis inwestycji

Apartamenty Zabrze – Dom pod akacją – to nowoczesna, funkcjonalna bryła budynku na zbiegu ulicy Bałtyckiej i Bytomskich Strzelców. Inwestycja składa się z 4 kondygnacji mieszkalnych i 2 kondygnacji przeznaczonych na wewnętrzne miejsca postojowe. Całość tworzy zjawiskową formę w śródmiejskiej zabudowie.

W ofercie znajdują się 32 ustawne mieszkania, 32 miejsca garażowe wewnętrzne oraz jedno miejsce postojowe zewnętrzne przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Budynek posiada dużą, mieszczącą jednocześnie kilkanaście osób windę, dzięki której przewóz wyposażenia nie stanowi problemu.

Nowa inwestycja w Zabrzu – Dom pod Akacją – to przytulne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 41 do 67 m2. Dajemy Państwu możliwość relaksu na świeżym powietrzu zapewniając każdemu z mieszkań komfortowy i przestronny balkon (nawet do 12,49 m2), na którym pomieszczą się meble wypoczynkowe oraz inne niezbędne akcesoria. Dostępne także ostatnie mieszkania z dwoma balkonami!

Jednym z wielu stosowanych przez nas rozwiązań proekologicznych są oszklenia, które oprócz nowatorskiego charakteru zapewniają mieszkańcom dostęp do światła dziennego. W pozostałych strefach zamontowano energooszczędne oświetlenie. We wszystkich mieszkaniach zamontowany będzie dwufunkcyjny piec gazowy w cenie. Dodatkowo proponujemy Państwu komfortowe parkingi na kondygnacji -1 oraz 0, które skutecznie niwelują ruch uliczny.

Zabrze DOM POD AKACJĄ

Adres: Zabrze, Bałtycka 2a
Miasto:
Dzielnica:
Województwo/District:
Kraj: Polska
Kraj: Polska
Otworzyć w Google Maps
Nr ogłoszenia: 20652
Cena: od 267.328 zł
Inne funkcje
Garaż podziemny
Winda
walkscore51 / Somewhat Walkable więcej informacji tutaj

Kontakt

Umów sie na wizytę
Zadzwoń 883653445 WhatsApp

Property Reviews

Potrzebujesz zaloguj się aby opublikować komentarz

Porównaj oferty

Piotr Kowalczyk