Spokojna Żernica

600.000 zł
Żernica, Górnicza,
Ulubione
Wyniki wyszukiwania
Active
Transport
Supermarkety
Szkoły
Restauracje
Apteki
Szpitale

Przegląd

  • Dodane:
  • 20 kwietnia, 2022
  • 4 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 103.00 m2

Opis

Rodzinne Osiedle w Żernicy

Spokojna Żernica obejmuje 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 103 m² i charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze znajduje się przestronny, prawie 40-metrowy salon z dużymi przeszkleniami i otwarta kuchnią, a także WC i wiatrołap. Piętro to cztery ustawne pokoje, które można dowolnie zaaranżować, druga łazienka oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze (pralnia).

Na piętrze większość ścian to ścianki działowe umożliwiające przearanżowanie pomieszczeń pod indywidualne potrzeby. Wnętrza gwarantują komfortową przestrzeń wszystkim domownikom – nie zabraknie miejsca do odpoczynku, pracy czy rozwijania swoich pasji. Z salonu wychodzi się na taras i do indywidualnego ogródka, umożliwiającego relaks na świeżym powietrzu.

Budynki zostały wykonane ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. W projekcie postawiono m.in. na: pustaki ceramiczne Porotherm Wienerberger, stropy gęsto-żebrowe Rector, prefabrykowane żelbetowe schody oraz energooszczędne okna 3-szybowe i 7-komorowe, zapewniające wysoki współczynnik izolacyjności. Dachy są płaskie, dzięki czemu można na nich zamontować panele fotowoltaiczne. Izolację termiczną dachów stanowi wełna mineralna. Do każdego domu przynależą dwa miejsca postojowe, zlokalizowane przed budynkiem. Warto również podkreślić znakomite ułożenie budynków względem stron świata – wejście usytuowane od północy, salon od południa.

Spokojna Żernica będzie znakomitym wyborem dla osób, które chcą cieszyć się podmiejskim stylem życia, pracować zdalnie lub szybko docierać do miejsca zatrudnienia i jednocześnie korzystać z pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wszystko, czego potrzeba na co dzień.

Blisko m.in.: sklep Stokrotka, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Dom Kultury w Żernicy z placem zabaw, Szkoła Podstawowa w Żernicy z kompleksem boisk, kościół, kilka punktów usługowych, warsztat samochodowy, gabinet lekarski oraz przystanek autobusowy. Na drodze do Gliwic, 5 min jazdy od inwestycji, znajduje się również duże centrum handlowe Factory Gliwice z Auchan i Leroy Merlin.

 

Adres: Żernica, Górnicza
Miasto:
Województwo/District:
Kraj: Polska
Kraj: Polska
Otworzyć w Google Maps
Nr ogłoszenia: 20664
Cena: 600.000 zł
Powierzchnia nieruchomości: 103.00 m2
Liczba pokoi: 5
Sypialnie: 4
Łazienki: 2
Dom skrajny - Parter 3D
Dom skrajny - Parter 3D
Dom skrajny - piętro 3D
Dom skrajny - piętro 3D
Dom skrajny - parter 2D
Dom skrajny - parter 2D
Dom skrajny - piętro 2D
Dom skrajny - piętro 2D

Inni agenci

Property Reviews

Potrzebujesz zaloguj się aby opublikować komentarz

Porównaj oferty